Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /sites/virtua/figyel/www/sql.php on line 2 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /sites/virtua/figyel/www/inc/sql.php on line 2 Ezüstérmes lett Márton Anna a vívó-Eb-n - Hírek percről percre - Figyel hírek - Friss hírek

L e í r á s :

Ezüstérmet nyert Márton Anna a női kardozók versenyében a lengyelországi vívó-Európa-bajnokság első napján Torunban.  tovább>>

Forrás: MNO.hu
Publikáció ideje: 06.20 - 22:12
Eddig megnézték: 63
Legfrissebb hírek
 » A természet csodái - mesélő képeken » Negyven perc után vesztettünk az osztrákok ellen » Gorillaz - Steelers: Cápavadászat előtt » Gorillaz - Steelers: Cápavadászat előtt » Ifjú tollasozóinknégy érmet nyertek - Gazdag a versenynaptár eseményekben » Ifjú tollasozóinknégy érmet nyertek - Gazdag a versenynaptár eseményekben » Molnár: Felmerül a bűncselekmény gyanúja » Negyedik és ötödik hely az úszók 97. országos bajnokságáról » Negyedik és ötödik hely az úszók 97. országos bajnokságáról » Röplabda: a lengyelektől kikapott a magyar U19-es válogatott az Eb-n » A Várvölgy négy elvesztett meccs után újra nyert északon  » A Várvölgy négy elvesztett meccs után újra nyert északon  » Hollande tévébeszédben állt ki Macron mellett »  Videó: ez történik, ha egy villám keresztezi egy drón útját  » Tenisz: Fucsovics párosban már az első körben kiesett Budapesten » A török államfő belép a kormánypártba » Hiányzik Rosberg a Forma-1-ből? » Bilincsben látnák az egykori századvégeseket »  "Plakátjavító" matricákat osztogat a Momentum  » Az angol nyelv üti a spanyolt » Előzött a Szentantalfa a rangadók fordulójában » Ralikrossz: Szabó Krisztián 2. hellyel kezdte az Eb-idényt » Második hellyel kezdett a ralikrossz Európa-bajnok Szabó Krisztián » Váltó vb: a nőknél a németek nyerték a 4x100-at » Nadal már az ötödik, Serena Williams ismét vezet » Hamarosan nyílik az új IKEA »  400 lóerős Audi Q4 RS is készül majd Győrben  » Úszás: Shane Tusup balhézott az ob-n – sajtóhír »  Újra kiment a meghekkelt Orbán-interjú  » Curling-vb: második vereségét szenvedte el a magyar páros » Várnai Gyula 5 perc munkája is látható lesz az idei Velencei Biennálén » Merkel megnyitotta a vásárt » Idén nem lesz elbocsátás a móri Dräxlmaier gyárban » Idén nem lesz elbocsátás a móri Dräxlmaier gyárban » IndyCar: életveszélyes jelenet a versenyen » Európa-bajnoki bronzérmes a férficsapat » Melyek az önbizalom építés legtutibb tippjei? » Nadal tizedszer a Monte Carló-i trónon » ZTE KK: nagyszerű siker Szolnokon » ZTE KK: nagyszerű siker Szolnokon » Vizes vb: megálljt parancsoltak a Hír TV stábjának

Á L L Á S   -   allas.figyel.hu - Az igazi álláskereső   -   Á L L Á S
mit  Állás, munkakör, vagy vállalat hol  Város, megye, vagy ország

PARTNEREK

HĂ­rek les nouveautes

Aktuelle Nachrichten Latest News Latest News USA

Közlemény

Portálunkon 2013. március 1-én "HÖK-botrány: fenyegetésről, elcsalt pénzekről és dolgozatokról ír egy diák" cím alatt egy olyan cikket tettünk elérhetővé, amelyben több olyan kijelentés szerepelt, amely a benne szereplő valótlan tényállítások miatt sérti Szávay István jobbikos országgyűlési képviselő jóhírnév védelméhez fűződő személyiségi jogait.